Новости проекта
15.02.2016 - Izdod rokasgrāmatu transporta uzņēmumu vadībai


Rīga, 15.febr., LETA. Izdota digitāla rokasgrāmata "Cenu un risku vadība transporta uzņēmumā" ar finanšu dokumentu paraugiem ieņēmumu un izmaksu plānošanai transporta uzņēmumos, aģentūru LETA informēja grāmatas izdevēji.

Kā skaidro SIA "Biznesa rokasgrāmata", tā sagatavojusi rokasgrāmatu ar dokumentu paraugiem transporta uzņēmumiem, kas ļauj plānot uzņēmuma saimniecisko darbību, izmantojot kā finanšu un mārketinga teoriju, tā praktisku situāciju analīzi transporta uzņēmumos.

Pieaugot transporta uzņēmumu komercdarbībai, pastiprinoties nenoteiktība. Tā prasot plānveidīgu saimnieciskās darbības kontroli, lai izvairītos no naudas nepietiekamības un prognozētu vadības rīcību riskus, kas rodas dīkstāves, naudas nepietiekamības vai neplānotu notikumu gadījumā, apdraudot uzņēmuma biznesu.

Grāmata esot piemērota praktiskai izmaksu un cenu plānošanai, balstoties uz sava konkrētā uzņēmuma biznesa situāciju, kā arī risku vadības principiem, izmantojot gan teorētiskus modeļus, gan reālu nozares uzņēmumu situāciju analīzi, īpaši fokusējoties uz auto transporta specifiku.

Rokasgrāmatas autori ir SIA "Biznesa rokasgrāmata" speciālisti un partneri ar apjomīgu pieredzi finanšu un biznesa vadībā.